בלוג
מסע שונה ומיוחד
בלוג
סדנה פורצת תודעה
בלוג
טבע קסום
בלוג
עבודת צוות

המלצות

צהלה ברוש

מורת דרך מוסמכת.

בעלת המיזם – סודות זכרון יעקב

צהלה ברוש - סדנה למנהלים
"רִיגּוּשִׁים
אירוע או מעשה מעוררי הנאה או אתגר.
ריגוש והרפתקאות, התנסות בדברים חדשים ורגישות לשעמום (הקטגוריה הרביעית היא חוסר עכבות)."
🏇🏌️‍♂️⛹️‍♀️🚵‍♀️
אז בחרתי להתרגש בשטח עם הסדנה של MENT to DRIVE בליווי אישי של Tomer Hendl
קבענו בבוטקה בעמיקם, קבענו לפני חודש, האתגר הראשון היה כל יום מחדש, 30 יום, לא לבטל את הסדנה. המחשבות רצות בראש: למה סדנה בשטח מספיק לי קאוצ'ר במזגן.. ולמה לשלם לעוד אימון, ואני ממילא בשטח עם האופניים…. והאתגר – את לא מבטלת. קבעת-תגיעי. אין תירוצים
🎯🏆🥇
"הסיבה לכך שאנשים מסוימים זקוקים לרמות גבוהות מאוד של ריגושים, נובעת מהעובדה שבמוחם משתחררות רמות נמוכות מדי של דופמין.
והדרך שלהם להתמודד היא להגביר פעילות"
אז יצאנו בגרוטאה לטפס את החורשן. את השבילים אני מכירה מהאופניים, חלקם דרסתי עם ג'יפ ג'ימיני קטן לפני 20 שנה, ועכשיו אני מטפסת בסוברו אמפרזה משפחתית נמוכה, עם מיגון גחון אבל בלי ארבע על ארבע. סתם אוטו. גרוטאה.
🚕🚗🚜
מה שמחייב לשנות את התפיסה ואת ההרגלים. האוטו נמוך, בקושי נכנסת ומתיישבת, הגחון נמוך והשטח מסולע, נוסעים בשבילים, מטרידים צבי ושתי חוגלות ממנוחתם, מדברים על גבולות ועל חסמים.
תומר מתרשם מהנהיגה חסרת ההיסוסים שלי (הלוואי והייתי ככה גם בחיים האמיתיים) ומחליט לאתגר אותי בעלייה מסולעת במיוחד, כמעט בלתי אפשרית. הרכב נתקע, הגלגל מפרפר, הצמיג נשחק, עשן עולה ונכנס מבעד לחלון הפתוח והצמיד מתחיל להשפריץ חלקיקים שחורים לכל עבר. נתקעים. עוצרים, חושבים, מתכננים מסלול מחדש מקבלים החלטה להתחיל מהתחלה אבל בשביל זה צריך לחזור לאחור, לסגת. לא אוהבת את הרעיון לסגת, הוא לא בא לי בטוב, אני ממהרת ועולה ברוורס על סלע. הרכב נתקע שוב, שני גלגלים באוויר שניים עדיין על הסלעים….
😵😬😱
"אנשים כאלה רושמים ביצועי שיא דווקא בעת התרגשות גבוהה, ולכן הניסיון להרגיע אותם או להכניס אותם לתוך מסגרת על מנת להפוך אותם ליעילים יותר, הוא טעות."
גם בחיים אנחנו לפעמים עם שני גלגלים על סלע איתן ויציב ושניים באוויר ללא אחיזה. איך אנחנו מגיבים לזה בחיים, האם הלחץ משתק או מדרבן..
הרבה מחשבות עלו בסדנה, כאלה שאקח איתי עוד לעבד ולעבוד. היה מרתק לבדוק יחד עם תומר את הגבולות שלי והאם הייתי רוצה לפרוץ או להרחיב אותם…
תודה 🙏

Thing or Two. Marketing Technology Firm

סדנאות גיבוש למנהלים

עד כמה אתה מכיר את הצוות שלך?
כמה טוב אתה יודע כמה רחוק הם ילכו בשבילך? בשביל החברה? בשביל המשימה?
האם יפרסו את הגבולות ויתמודדו עם הקשיים?
לפני כמה ימים מצאתי דרך מדהימה לבדוק את זה. הכירו את רוני גולד ו-MENT TO DRIVE. לנהוג עם רוני ולהכיר את השותפים שלי, ניסן לביא ונדב (בן) חיון, והאיכויות שלהם קצת יותר היו באמת חוויה מדהימה שכל חברה, סטארטאפ או חברים לצוות לעתיד שחושבים לבנות משהו ביחד צריכים לעבור. להיות דירקטור, מנהל, מנהיג, צריך לפעמים כוונון עדין, והיה תענוג לעבור את התהליך הזה איתך רוני.
שים את עצמך שם בחוץ, תאמין שאתה יכול לעשות יותר טוב והראה לעצמך שאתה באמת יכול להתגבר על כל מה שעומד מולך.

דרך אגב, זה הייתי אני שנהגתי במכונית המגניבה הזו.

קישור לפוסט בלינקאדין וצפייה בסרטון

How well do you know your team?
How well do you know how far they will go for you? For the company? For the mission?
Will they push their limits and deal with the difficulties?

Few days ago I’ve found an awesome way to test it. Meet Ronny Gold and MENT TO DRIVE. Driving with Ronny and getting to know my partners, Nissan Lavi & Nadav (ben) Hayun, and their qualities a bit more was truly an amazing experience that every company, startup or future teammates that thinking about building something together should go through. Being a director, a manager, a leader, sometimes needs fine tunings, and it was a pleasure going through this process with you Ronny.

Put yourself out there, believe that you could do better and show yourself that you actually can overcome anything that’s in front of you.

By the way, that was me driving this kick-ass car.

Bluebird Aero Systems Ltd

קצת מהיום…
מפגש קיקאוף פיתוח הנהלת בלובירד
אין טוב יותר ממראה עיניים 😍
תודה רוני ושלום MENT to DRIVE על החוויה מאתגרת, מגניבה, מגבשת, מלאה בתובנות והעמקת ההכרויות.
ותודה מיוחדת להילה מזור ורותם בן חור האלופות שמנהלות ומובילות את כל תהליך הפיתוח שאנו עדיתים לעבור 🤍
ללא ספק היום הזה הציב רף גבוה להמשך !

אילנית פרימן, מזכלית PMI – העמותה לניהול פרויקטים בישראל